
Электрлік конвектор XCE-1000, 230В, 1000ВТ, X-тәрізді жылытқыш Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel XCE-1000 электр конвекторы ауданы 15 м2 дейінгі жабық аумақтарды жылытуға және жылытуға арналған. Х-тәрізді қыздыру элементі жоғары жылу өткізгіштікпен және қалыпты қыздыру температурасымен ашық қыздыру катушкаларымен, қыздыру элементтерімен және керамикалық элементтермен жақсы салыстырылады. Артықшылықтары: Екі қыздыру параметрі — жылытқышты толық 1000 Ватт немесе ішінара 500 ватт қуатпен қосуға болады. Жоғары өрт қауіпсіздігі — конвектор аударылған және корпустың рұқсат етілген қыздыру температурасынан асқан жағдайда автоматты түрде өшеді. Корпус бар болғаны 55-60 °C дейін қызады, сондықтан пайдаланушы күйіп қалудан, ал бөлмедегі декор элементтері (гипсокартон, ағаш бөлшектер және т.б.) деформациядан және балқудан қорғалған. Кіріктірілген термостат — жылытқыш автоматты түрде қосылып-өшіп, қажетті температураны ұстап тұрады. Бұл шешім электр энергиясын тұтынуды азайтуға көмектеседі. Қарапайым жұмыс — коммутатор мен режим реттегіші жоғарғы панельде орналасқан, олар кез келген адамға түсінікті болады. Орнатудың екі нұсқасы — конвекторды еденге қоюға немесе қабырғаға іліп қоюға болады. Аяқтар мен кронштейндер жеткізу көлеміне кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 505 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 505 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.09.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.РТ01.В.02339-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ростест-Мәскеу" ФБУ ҚБ ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.РТ01.В.02339-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 981-Конвекторлар |
| Қуат | 1 кВт |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | до 15 кв. м |
| Температура реттегіші | Да |
| Қыздыру элементінің түрі | Х-образный |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800078568 |
- Бағасы: 18 180 ₸

