
Электрлік конвектор XCE-1500, 230В, 1500ВТ, X-тәрізді жылытқыш Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel XCE-1500 электр конвекторы 20 м2 дейінгі тұрғын үй, кеңсе, қоғамдық және өндірістік үй-жайларда негізгі және қосымша жылу көзі ретінде пайдаланылады. X-тәрізді қыздыру элементінің арқасында конвектор ауаны кептірмей, бөлмені белгіленген температураға дейін жылдам және біркелкі қыздырады. Артықшылықтары: Конвектор 2 жұмыс режимін қолдайды — 1500 Вт қуатта толық қыздыру және 750 Вт қуатта ішінара қыздыру. Бұл суық бөлмені жылытуға және жылытылатын бөлмеде жылуды сақтауға мүмкіндік береді. Қорғаныс жүйелері аударылған және қызып кеткен кезде жылытқышты автоматты түрде сөндіреді, өрт қаупін болдырмайды. Корпус 55-60 °C-тан жоғары қызбайды, сондықтан конвектормен жанасқанда пайдаланушы күйіп қалудан қорғалған. Сондай-ақ, бұл құрылғыны паркетке, ламинатқа, гипсокартон қалқаларының жанына олардың еруі мен деформациялану қаупінсіз орнатуға мүмкіндік береді. Конвектор термостатпен жабдықталған, сондықтан қажетінше қосу және өшіру арқылы орнатылған температураны автоматты түрде сақтайды. Басқару үшін 2 элемент пайдаланылады — жоғарғы панельде орналасқан режим қосқышы және термостат реттегіші. Жылытқышты қабырғаға іліп қоюға немесе еденге қоюға болады, монтаждау жинағы қоса беріледі.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 4.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 130 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 460 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 13.09.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-KK.РТ01.В.02339-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Ростест-Мәскеу" ФБУ ҚБ ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/ЕАЭС RU C-RU.РТ01.В.02339-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 620 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 981-Конвекторлар |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | до 20 кв. м |
| Температура реттегіші | Да |
| Қыздыру элементінің түрі | Х-образный |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4606800078575 |
- Бағасы: 22 140 ₸

