
Желдеткіш жылытқышы электрлі, спиральді FHS-2000, 3 режим, желдеткіш, жылыту 1000/2000 Вт MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Көлемі 20 м2-ге дейінгі пәтердегі немесе саяжайдағы бөлмелерді жылытуға арналған арзан MTX FHS-2000 желдеткіш жылытқышы. Жылдың суық мезгілінде үй-жайда қажетті температураны ұстап тұруға мүмкіндік береді. Сондай-ақ оны ыстықта желдету үшін пайдалануға болады. Екі деңгейлі қорғаныс жүйесімен жабдықталған: биметалдық элемент қызып кеткен кезде желдеткіш жылытқышты өшіру арқылы қыздыру бөлігінің сынуына жол бермейді, ал бақылау жылу резисторы биметалдық элемент ақаулы болса, авариялық өрттен қорғауды қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Қарапайым басқару элементтері екі механикалық қосқыш арқылы жүзеге асырылады. Үш жұмыс режимінің бірін таңдауға болады: желдету (жылытусыз), 1 кВТ жылы ауа, 2 кВТ ыстық ауа. Термостат желдеткіштің жұмысын автоматтандырады, бұл тұрақты температураны орнатуға мүмкіндік береді. Индикатор шамы пайдаланушыға құрылғының денсаулығы туралы хабарлайды: ол желдеткіш жылытқышы қосылған кезде жанады. Электрлік спираль (қыздырғыш элемент) керамикалық аналогтармен салыстырғанда ауаны жылдам қыздырумен және арзан бағамен сипатталады. Корпустағы тұтқа және жеңіл салмағы 1,05 кг тасымалдауды жеңілдетеді. Шағын өлшемдерінің арқасында желдеткіш жылытқышты еденге немесе үстелге орнатуға болады. Желдеткіш жылытқышы пайдаланушыға және қоршаған ортаға зиян келтірмейді, бұл CE сертификатымен расталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.05 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 275 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-СN.ПФ02.В.02706-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-СN.ПФ02.В.02706-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MTX |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 985-Тепловентиляторы электрические |
| Қуат | 2 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | наличие сетевой вилки, защита от перегрева |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996126081 |
- Бағасы: 6 350 ₸

