
Желдеткіш жылытқыш электр. керамикалық FHC-1500, 3 реж., желдеткіш, қыздыру 750/1500 Вт, MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX FHC-1500 желдеткіш жылытқышы елдегі немесе пәтердегі 20 м2 дейінгі бөлмелерді жылыту үшін қолданылады. Оның көмегімен суық мезгілде қажетті температураны ұстап тұру немесе ыстықта бөлмені желдету үшін пайдалану оңай. Бұл ретте желдеткіш жылытқыш ауадағы шаңды күйдірмейді, зиянды заттарды шығармайды және керамикалық қыздырғыш элементтің арқасында ауаны құрғатпайды. Сонымен қатар, бұл өрт қаупін азайтады, өйткені элементтің өзі жоғары температураға дейін қызбайды. Термиялық қорғаныс биметалды қайта пайдалануға болатын сақтандырғышпен қамтамасыз етілген, ол қызып кеткен кезде қуатты автоматты түрде өшіреді. Артықшылықтары: Пайдаланудың қарапайымдылығы - режимдер екі ауыстырып қосқыш арқылы ауыстырылады. Кіріктірілген термостаттың арқасында желдеткіш жылытқыш орнатылған температураны автоматты түрде ұстап тұра алады. Желдеткіш жылытқыштың үш жұмыс режимі бар: желдету (жылытусыз), жылы ауа 0, 75 кВТ, ыстық ауа 1,5 кВТ. Желдеткіш жылытқыштың жұмыс қабілеттілігі туралы пайдаланушыны хабардар ету үшін индикатор шамы қарастырылған, ол жанған кезде жанады. Желдеткіш жылытқыш құлаған кезде автоматты түрде өшеді, себебі корпустың төменгі жағында аударылу датчигі орнатылған. Еуропалық сапа стандарттарына сәйкестік CE сертификатымен расталған - қоршаған ортаға және пайдаланушыға зиян келтірмейді. Желдеткіш жылытқышты жеңіл салмағы 1,6 кг және корпусындағы тұтқасының арқасында тасымалдау оңай.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 275 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 205 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 08.10.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС RU C-СN.ПФ02.В.02706-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU C-СN.ПФ02.В.02706-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | MTX |
| Салмақ | 1.633 кг |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 985-Тепловентиляторы электрические |
| Қуат | 1.5 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Ерекшеліктері | желілік ашаның болуы, қызып кетуден қорғау, аударылудан қорғау |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996126098 |
- Бағасы: 11 160 ₸

