
Керамикалық жылу пистолеті SHC-2000, шаршы, 230 В, 120 м3/сағ, 1/2 кВТ MTX
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
MTX SHC-2000 жылу пистолеті 20 м2 дейінгі аумақты жылытуға арналған. Гаражда, жылыжайда, қоймада, жертөледе, жертөледе немесе ангарда пайдалану үшін оңтайлы. Сондай-ақ, жылу пистолеті ылғалды және суық ауа райында жөндеу процесін жеңілдетуге және жылдамдатуға мүмкіндік береді: оны сыланған және боялған қабырғалар сияқты беттерді кептіру үшін пайдалануға болады. Жылу пистолетінде керамикалық қыздыру элементі пайдаланылады, ол ашық қыздыру катушкаларынан кішірек жұмыс температурасымен және үлкенірек аумақпен ерекшеленеді, сондықтан ол ауадағы ұсақ шаң бөлшектерін күйдірмейді, зиянды заттарды шығармайды және ауаны кептірмейді. Артықшылықтары: Модельде кіріктірілген қорғаныс жүйесі бар: қызып кеткен кезде қуат өшіріледі, бұл қауіпсіз жұмысты қамтамасыз етеді. Қарапайым басқару - термостат реттегіші мен жұмыс режимінің қосқышы арқылы жүзеге асырылады. Коррозияның пайда болуын болдырмау үшін металл корпус ыстыққа төзімді бояумен қапталған. Қуатты таңдау мүмкіндігі бар: жылы ауа 1 кВТ және ыстық 2 кВТ. Термостаттың арқасында жұмысты автоматтандыру: ол пайдаланушы орнатқан ішкі температураны сақтайды. Жеңіл салмағы 1,8 кг және корпустағы тұтқасының арқасында тасымалдауға ыңғайлы. Тікелей жылыту жүйесі максималды тиімділік көрсеткіштеріне қол жеткізуге мүмкіндік береді, бұл бөлмені жылыту жылдамдығын арттырады. Корпус шаршы пішінде жасалған және тұрақтылықты қамтамасыз ету үшін резеңкеленген аяқтармен жабдықталған. CE сертификаты еуропалық сапа стандарттарына сәйкестігін растайды: жылу пистолеті қоршаған ортаға және пайдаланушыға зиян келтірмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | MTX |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 1.8 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 205 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 200 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО KK С-CN.ПФ02.В.02301-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Эксперттік одақ" ЖШҚ БК |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаты (импорт)/ЕАЭС RU С-CN.ПФ02.В.02301-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 185 мм |
| Бренд | MTX |
| Кепілдік | 1 жыл |
| Топ | Тепловая и климатическая техника |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 984-Пушки тепловые керамические |
| Қуат | 1.2 кВТ |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Жылыту алаңы | до 20 кв. м |
| Температура реттегіші | Да |
| Қыздыру элементінің түрі | Керамикалық |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996183640 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

