
Бояулар мен сылақ қоспаларына арналған миксер, 60 х 400 мм, мырышталған, SDS Plus Denzel шанағы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Лак-бояу материалдарын, құрғақ құрылыс қоспаларын және гипсті дайындауға арналған. SDS Plus шанағы араластырғыштың электр құралының сәйкес түріне мықтап бекітілуін қамтамасыз етеді. Саптама-миксердің конструкциясы қоспаның төменнен жоғары қарай бағытта араласуын қамтамасыз етеді, соның арқасында композиция материалдары біркелкі бөлінеді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.389 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 60 мм |
| Болат маркасы | оцинкованная |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | для красок и штукатурных смесей |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный рукав |
| Шанақтың түрі | SDS Plus |
| Штрих-код | 4044996182650 |
- Бағасы: 1 414 ₸

