
Миксерге арналған қондырма, ауыр ерітінділерге арналған, 140 х 590 мм, мырышталған, шанағы бұранда М14 Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қалың ерітінділерді (сылақ қоспасы, бетон және т.б.) араластыруға арналған. Саптама құралды жүктемей, ерітіндіні төменнен жоғары қарай араластырады. Конструкциялық ерекшеліктері тік және көлденең жазықтықтарда ерітінді ағындарының бағытын біріктіруге мүмкіндік береді. Шанақтың түрі: М14.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 140 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 140 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 1.367 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 140 мм |
| Болат маркасы | оцинкованная |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | ауыр ерітінділер үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный рукав |
| Шанақтың түрі | М14 |
| Штрих-код | 4044996182704 |
- Бағасы: 4 856 ₸

