
Бояуға арналған миксер, 100 х 8 х 600 мм, алтыбұрышты шанақ Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бұл электр құралдарына арналған металл боялған саптама.Бояулар мен сылақ қоспаларын араластыруға арналған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Ұзындығы | 600 мм |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 88 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 623 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 88 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.43 кг |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 100 мм |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | для красок |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный рукав |
| Штрих-код | 4044996182544 |
- Бағасы: 1 348 ₸

