
Гипс қоспаларына арналған араластырғыш, 100 х 590 мм, мырышталған, 8 мм Denzel алтыбұрышты сапты
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Араластыру кезінде ауаның қоспаға түсуі жағымсыз материалдарға арналған: тығыздағыштар, гипстік бітеуіштер, желімдер, құю қосындылары.Саптаманың пішініне байланысты араластыру ауаны ұстамай бір жазықтықта жүзеге асырылады.Миксер алты қырлы шанақпен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.431 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 100 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 600 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| 1 топ | 8-Құрылыс-әрлеу құралы |
| 3 топ | 848-Ілеспе сырлау және құрылыс құралдары |
| Диаметрі | 100 мм |
| Ұзындығы | 590 мм |
| Болат маркасы | оцинкованная |
| Материал | Болат |
| Мақсаты | гипс қоспалары үшін |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картонный рукав |
| Шанақтың түрі | Алты қырлы |
| Штрих-код | 4044996182568 |
- Бағасы: 1 658 ₸

