
Аспаға арналған аспа нейлоннан жасалған, максималды салмағы 10 кг, Сибртех карабині бар
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қауіпсіздік бауы биіктіктегі жұмыстарды орындау кезінде жоғалуды болдырмау үшін құралды белдікке немесе жабдық элементтеріне бекітуге арналған. Ұзындығы 80 см берік нейлон бау 110 см-ге дейін созылуы мүмкін. Ашық қызғылт сары түсімен ерекшеленеді. Сенімді бекітуге арналған болат карабин. Максималды жүк көтергіштігі 10 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Түсі | Қызғылт сары |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 0.073 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 220 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ364 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№ИЦ364.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | Қол құралдарына арналған сақтандырғыш баулар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9128-Сибртех қол құралдарына арналған сақтандырғыш баулар |
| Баудың ұзындығы | 80 қараңыз |
| Максималды жүктеме | 10 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон ілгіші бар полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4044996181189 |
- Бағасы: 2 545 ₸

