
Керамикалық плитка мен шыныға арналған бұрғы, 45 х 55 мм, алтыбұрышты шанақ, Сибртех орталықтандырғыш бұрғымен
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех 72721, 45 х 55 м бұрғы, 6 қырлы сапты және орталықтандырғыш бұрғысы бар керамикалық плитка мен шыныда тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. Ол бұрғыға немесе бұрағышқа орнатылады, ұсынылатын жұмыс жылдамдығы диапазоны 350-700 айн/мин. 6 қырлы шанақтың арқасында бұрғы электр құралының патронында айналмайды. Алмаз қашауды 1-2 мм тереңдеткеннен кейін орталықтандырғыш бұрғыны алып тастау ұсынылады, бұл оның ресурсын арттыруға көмектеседі. Сумен салқындатуды қолдану жабдықтың қызмет ету мерзімін едәуір жақсартады. Ол тұрмыстық жөндеу және әрлеу жұмыстарын орындау кезінде қолданылады. Артықшылықтары Тәж 45 маркалы орташа көміртекті болаттан жасалған, сондықтан ол жоғары механикалық кернеулерге төтеп бере алады. Орталықтандырғыш бұрғы материалға тез көміліп, бұрғылау кезінде биттің қозғалуына жол бермейді. Центровик алмалы-салмалы болып табылады, қажет болған жағдайда оны Сибртех 72709 бұрғысымен ауыстыруға болады. Коррозияға төзімді жабын бұрғылау қондырғысын дымқыл бұрғылау кезінде тоттан қорғайды, оның қызмет ету мерзімін ұзартады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 116 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 77 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.077 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 45 мм |
| Өңдеу материалы | шыны, керамикалық плитка |
| Ерекшеліктері | сумен салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996169033 |
- Бағасы: 2 743 ₸

