
Ортаға дәл келтіретін бұрғы 6 мм Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 6 мм Сибртех 72709 орталықтандырғыш бұрғы Сибртех 72716-72738 алмаз қашауларымен пайдалануға арналған. Бұрғының немесе бұрағыштың патронына орнатылады. Шыны және керамикалық плиткаларды 350-700 айн/мин жылдамдықпен бұрғылау үшін қолданылады. Бұрғы материалға тез еніп, қашауды бұрғылау осінде ұстайды. Құралдың қызып кетуін және оның мерзімінен бұрын істен шығуын болдырмау мақсатында сумен салқындатуды қолдану ұсынылады. Бұрғының пайдалы қызмет мерзімін ұзарту үшін оны тәжді 1-2 мм тереңдеткеннен кейін алып тастау керек және онсыз жұмысты жалғастыру керек. Артықшылықтары Бұрғылаудың соңында бұрғылауды жеңілдету үшін шың тәрізді карбидті пластина бар. Бұрғының материалы құрылымдық болат 45, сондықтан ол тұрақты жүктемелерге төзімді. Бұрғының бетінде өнімді тоттан қорғайтын коррозияға төзімді жабын бар. Бұрғының цилиндрлік білігі оның тәжде айналуына жол бермейтін шаңмен жабдықталған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| сағақтың түрі | Алтыбұрышты |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 9 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 115 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 53 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.006 кг |
| Топ | Алмазды бұрғылар, бұрғылау-фрезалар, керамикалық плиткалар мен шыныға арналған бұрғылар |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 726-Сверла по стеклу "MATRIX, СИБРТЕХ, DENZEL" |
| Диаметрі | 6 мм |
| Өңдеу материалы | шыны, керамикалық плитка |
| Ерекшеліктері | сумен салқындату қажет |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | қос блистер |
| Штрих-код | 4044996172378 |
- Бағасы: 587 ₸

