
Алмаз дискі 400 х 25.4 мм, "Бетон", Сибртех құрғақ/дымқыл кесіндісі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Сибртех "Бетон" алмаз дискі 731053, ф400 х 25,4 мм, құрғақ/дымқыл кесінді, қолмен бензинмен жұмыс істейтін кескіштер мен тігістерді кесуге арналған шығын құралы болып табылады. Бетон, кірпіш, тас, тротуар плиталары және басқа да қатты материалдар бойынша жұмыстарды орындау кезінде қолданылады. Диск құрылыс алаңында немесе жол жөндеу жұмыстарын жүргізу кезінде пайдалы болады. Жоғары жұмыс ресурсының арқасында ол қарқынды қолдануға жарамды. Артықшылықтары Жоғары өнімділік — жұмыс бөлігі сегменттерге бөлінген, бұл суспензияны тиімді салқындату мен ағызуды қамтамасыз етеді. Дискіні сумен салқындатылған немесе онсыз пайдалануға болады, бұл оның қолдану аясын кеңейтеді. Ені 10 мм жұмыс бөлігі кесу сапасын төмендетпей жұмысты жылдамдатуға көмектеседі. Алмаз сегменттері дәнекерлеу әдісімен бекітіледі.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 405 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23735-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23735-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 405 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 2.8 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 400 мм |
| Өңдеу материалы | тас, бетон, кірпіш, тротуар плиталары |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорезы, швонарезчики |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3.4 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996164045 |
- Бағасы: 18 539 ₸

