
Алмаз дискі 350 х 25.4 мм, "Асфальт", құрғақ/дымқыл кесінді, Pro Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Алмаз дискі Matrix PRO "Асфальт" 731073, ф350 х 25,4 мм, асфальтты, жаңа бетонды, асфальтбетонды, тасты, кірпішті, абразивті материалдарды құрғақ және дымқыл кесу үшін қолданылады. Ол 25,4 мм отыратын орыны бар қол бензинмен жұмыс істейтін кескіштерге немесе жік кескіштерге арналған жабдық ретінде қолданылады. Диск деформацияларға төзімді және айтарлықтай жүктемелерге төтеп бере алады, сондықтан оның жұмыс істеу мерзімі жоғары. Дискінің қызмет ету мерзімін ұзарту үшін дымқыл кесу ұсынылады. Артықшылықтары Сегменттік құрылым — кесу процесі жылу мен шламды кетіруді қамтамасыз етеді, бұл дискінің жұмысын жақсартады. Тозуға төзімділік — шеңбердің конструкциясы сегменттерді корпусқа бекіту орнында қажалудан және асфальт үгінділерінің жұмыс жиегіне жабысып қалуынан қорғайтын қорғаныс секторларын қамтамасыз етеді. Жұмыс бөлігінің ені 10 мм — материалдың түріне (қаптамада көрсетілген) қарамастан өнімділік тұрақты жоғары деңгейде сақталады. Кесетін бөлік лазерлік дәнекерлеу арқылы бекітіледі — гауһар тастар дискіде мықтап ұсталады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 5 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 28.06.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23735-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭС N RU Д-CN.ПФ02.В.23735-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 355 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 1.95 кг |
| Топ | Дискілер, шеңберлер, фрезалар, таспалар шексіз |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 731- "MATRIX, SPARTA, СИБРТЕХ, DENZEL" Алмазды кескіш дискілер |
| Диаметрі | 350 мм |
| Өңдеу материалы | жаңа бетон, асфальтбетон, асфальт, силикатты кірпіш, абразивті құмтас |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Мақсаты | Универсальное |
| Негізі | мөр басылған |
| Қону диаметрі | 25.4 мм |
| Қолдану | бензорезы, швонарезчики |
| Диск түрі | 1A1RSS |
| Кесу түрі | без водяного охлаждения |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картоннан жасалған конверт |
| Қалыңдық | 3 мм |
| Нысан | диск |
| Кесетін бөліктің ені | 10 мм |
| Штрих-код | 4044996164069 |
- Бағасы: 24 026 ₸

