
Аспа аспасы, максималды салмағы 10 кг, болат өзек, тот баспайтын бекіткіш және Сибртех сақинасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қауіпсіздік бауы биіктіктегі жұмыстарды орындау кезінде жоғалуды болдырмау үшін құралды белдікке немесе жабдық элементтеріне бекітуге арналған. Полиуретанмен қапталған болат өзек. Сенімді бекітуге арналған болат карабин. Бұралған баудың ұзындығы 14 см-ден 180 см-ге дейін созылуы мүмкін. Максималды жүк көтергіштігі 10 кг.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 21 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 275 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 15.07.2027 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №ИЦ364 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Рус-Тест" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/№ИЦ364.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.073 кг |
| Топ | Қол құралдарына арналған сақтандырғыш баулар |
| 1 топ | 9-Басқалар |
| 3 топ | 9128-Сибртех қол құралдарына арналған сақтандырғыш баулар |
| Баудың ұзындығы | 10 қараңыз |
| Максималды жүктеме | 10 кг |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | картон ілгіші бар полипропилен пакеті |
| Штрих-код | 4044996181165 |
- Бағасы: 2 351 ₸

