
Металға арналған спиральді бұрғы 4 x 300 мм, HSS, нитридтитанды жабын Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 4 мм, HSS болаттан жасалған, нитридтитанды жабыны бар, ұзартылған профилі 300 мм болатын Matrix 714304 бұралмалы бұрғы металда терең тесіктерді бұрғылауға мүмкіндік береді. 118 градустық қайрау бұрышы қара металдармен, болатпен, шойынмен және қатты қоламен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Жоғары сапалы орындалуының арқасында бұрғылар қарқынды жүктемелермен кәсіби пайдалану үшін жарамды. Артықшылықтары Бұрғы HSS әмбебап жоғары жылдамдықты болаттан жасалған, бұл оның сенімділігін қамтамасыз етеді. Нитридтитанды жабын жабдықты коррозиядан қорғаудың жоғары дәрежесіне және қызып кетуге төзімділікке кепілдік береді. Тегістелген профильдің бірқатар артықшылықтары бар: орындаудың жоғары дәлдігі, кескіш бөліктің геометриясы мен қайрау бұрыштарын сақтау, сондай-ақ шламның жақсартылған бұрылуы. Бұрғылармен жұмыс істеу үшін көлденең жиекті қайрау арқылы алдын ала тегістеу қажет емес, ал жұмыс кезінде осьтік күш азаяды. Цилиндрлік саңылау әмбебап болып табылады, сондықтан қондырғы бұрғылардың көптеген түрлеріне сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| сағақтың түрі | Цилиндрлік |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 350 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 50 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.064 кг |
| Топ | 717-Нитридтитанмен қапталған HSS матрицалық металл бұрғылары |
| 1 топ | Сверла по металлу |
| 3 топ | 717-0 - Сверла по металлу HSS MATRIX c нитридтитановым покрытием с цилиндрическим хвостовиком |
| Біліктің диаметрі | 4 |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Қайрау | 118 град |
| Дәлдік сыныбы | B |
| Пәндер саны | 1 |
| Болат маркасы | Р4М4Х2 |
| Өңдеу материалы | металл |
| Жұмыс ұзындығы | 230 мм |
| Беттік өңдеу түрі | Нитридтитановое |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4044996180533 |
- Бағасы: 848 ₸

