
Инверторлық генератор GT-3500iF, 3.5 кВТ, 230 В, бак 5 л, ашық корпус, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Ықшам және үнемді Denzel GT-3500iF генераторы елде, гаражда, шеберханада және ашық ауада пайдалану үшін тамаша. Қозғалтқыштың арқасында DENZEL Long Life жанармай құюсыз 4,5 сағатқа дейін жұмыс істей алады және 3500 ваттға дейін қуат бере алады. Оның басты артықшылығы токтың жоғары сапасы болып табылады, сондықтан мұндай генератор кернеудің төмендеуіне ең сезімтал құрылғылар үшін жиі пайдаланылады. Кіріктірілген шамадан тыс жүктеме, қысқа тұйықталу және майдың төмен жұмысынан қорғау генератордың қызмет ету мерзімін едәуір ұзартады. Қызмет көрсету оңай - ашық корпус сүзгіге, картерге және оталдыру шамына оңай қол жеткізуді қамтамасыз етеді. Кепілдік 3 жыл! Артықшылықтары: Корпустағы индикатор отын деңгейін бақылауды жеңілдетеді. Оңтайландырылған дірілге қарсы жүйе ішкі жинақтардың мерзімінен бұрын тозуын болдырмайды. Берік жақтау жұмыс элементтерін пайдалану және тасымалдау кезінде зақымданудан қорғайды. Майдың шамадан тыс жүктелуі, тұйықталуы және жеткіліксіз деңгейі туралы хабарлайтын индикаторлар басқаруды ыңғайлы және интуитивті түсінікті етеді. Розеткалардағы қорғаныс қақпақтары ылғал мен шаңның контактілерге түсуіне жол бермейді. DENZEL Long Life қозғалтқышының сенімділігі мен жоғары сапалы жұмысы айтарлықтай жақсарады: бөлшектерді өңдеудің жоғары дәлдігі; шойын цилиндр төсемі; жоғары жиілікті токтармен шыңдалған толық болаттан жасалған таратқыш білік және иінді білік; жақсартылған жеңіл поршеньдік конструкция; мыс балама орамасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 27 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 5 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 495 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 502 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.25098-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94705.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.25098-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 502 х 350 х 495 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | майдың төмен деңгейінің индикаторы шамадан тыс жүктеме индикаторының кернеуі индикаторы |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | түрлендіргіш |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1,1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 97 дБ |
- Бағасы: 191 410 ₸

