
Инверторлық генератор GT-2500iF, 2.5 кВТ, 230 В, бак 5 л, ашық корпус, қолмен іске қосу Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Жазғы резиденцияға, шеберханаға және далаға шығуға арналған жеңіл, ықшам және үнемді Denzel GT-2500iF инвертор генераторы. Оның басты артықшылығы - токтың жоғары сапасы, сондықтан ол жиі сезімтал электроника мен кернеудің төмендеуіне сезімтал құрылғылар үшін қолданылады. Үнемді қозғалтқыш жанармай құюсыз 5 сағатқа дейін жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Кіріктірілген төмен майды іске қосудан, қысқа тұйықталудан және шамадан тыс жүктемеден қорғау генератордың ұзақ қызмет ету мерзіміне және сенімділігіне кепілдік береді. Күрделі техникалық қызмет көрсетуді қажет етпейді, тек картердегі майды уақытында ауыстыру қажет. Кепілдік 3 жыл! Артықшылықтары: Индикатор арқылы жанармай деңгейін бақылау оңай. Оңтайландырылған дірілге қарсы жүйе. Функционалдық басқару панелі розеткаларды ылғал мен шаңнан қорғаумен және жұмыстағы ақаулар туралы хабарлайтын индикаторлармен жабдықталған. Арматураланған жақтау конструкциясы жұмыс элементтерін зақымданудан қорғайды. Қозғалтқыштың жұмыс сапасы мен ұзақ мерзімділігін айтарлықтай жақсартады: бөлшектерді өңдеудің жоғары дәлдігі; шойын цилиндр төсемі; жоғары жиілікті токтармен сөндірілген толық болат иінді білік және таратқыш білік; генератордың мыс орамасы.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қосымша сипаттамалары | |
| жинақта аккумулятор бар | Жоқ |
| Габаритті өлшемдер | |
| Салмақ | 26 кг |
| Қозғалтқыш | |
| Жанармай багының көлемі | 5 л |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 495 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 502 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.08.2023 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.25098-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "ПРОФИТ" ЖШҚ |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/94704.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Декларации (импорт)/ЕАЭО N RU Д-CN.ПФ02.В.25098-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 350 мм |
| Балама | синхронды |
| Бренд | DENZEL |
| 12-ден шығу | Иә |
| Қаптамадағы габариттері | 502 х 350 х 495 мм |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Генераторлар |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 947-Инверторлық генераторлар |
| Өлшеу аспаптары | майдың төмен деңгейінің индикаторы шамадан тыс жүктеме индикаторының кернеуі индикаторы |
| Дөңгелектер мен тұтқалар жиынтықта | Жоқ |
| Розеткалар саны | 2 |
| Кернеуді бақылау | түрлендіргіш |
| Қозғалтқыштың максималды қуаты | 7 л. с. |
| Кернеу | 230 Жылы |
| Альтернатордың орамасы | мыс |
| Қозғалтқыштың көлемі | 212 см3 |
| Картердегі майдың көлемі | 0.6 л |
| Қозғалтқыш өндірушісі | DENZEL |
| Отын шығыны | 1 л/ч |
| Бастаушы | қолмен |
| Қорғау дәрежесі | IP23 |
| Бренд елі | Германия |
| Қозғалтқыш түрі | төрт тактілі |
| Қаптама түрі | ашық |
| Розетка түрі | 230В/16А |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Шу деңгейі | 96 дБ |
- Бағасы: 165 880 ₸

