
Қайың көмірі, 5 кг Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қайың көмірі Palisad Camping 69662, қаптама көлемі 5 кг, ашық ауада тамақ дайындау үшін отын ретінде пайдаланылады: барбекю, гриль немесе барбекю арқылы. Пакет елдегі немесе пикниктегі шағын компания үшін жеткілікті. Артықшылықтары Көмірдің экологиялық тазалығына негіз ретінде 100% қайыңды пайдалану арқылы қол жеткізіледі. Қайың көмірі тез тұтанады және күйдіргіш түтін шығармайды, бұл тағамды дайындаудың ыңғайлылығын арттырады. Қаптамаға көмірді тұтынуды азайтып, ұзақ уақыт жанып кететін орташа және ірі фракциялар кіреді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.63 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.37 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.2 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 5.15 кг |
| Өлшемдері | 370х200х630 мм |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Қайың |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800076243 |
- Бағасы: 2 203 ₸

