
"Стандарт" сериялы балаларға арналған плащ -плащ, Camping Palisad түстер миксі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
"Стандарт" 69498 сериялы Palisad Camping балалар плащ-плащы, түстердің қоспасы жаңбырдан, желден және қардан тиімді қорғайды. Биіктігі 116-дан 134 см-ге дейін және 6-дан 8 жасқа дейін есептелген. Сырт киімге киіледі және қозғалысты бөгемейді. Басты қорғауға арналған сорғыш бар. Көгілдір, сары, жасыл және қызыл түстермен ұсынылған, нашар көріну жағдайында жақсы ажыратылады. Бұл қалада серуендеу кезінде, сондай-ақ орманда, пикникте немесе балық аулау сапарларында пайдалы.Артықшылықтары Жаңбыр жамылғысы қалыңдығы 35-40 мкм жоғары қысымды полиэтиленнен жасалған және тігістері мықтап тігілген, сондықтан ол өте берік және қайта пайдалануға жарамды.Velcro арқасында плащ бірнеше секунд ішінде сенімді түрде бекітіледі.Плащ-плащ оңай бүктеледі және салмағы небәрі 55 г, сондықтан оны өзіңізбен бірге алып жүруге ыңғайлы.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.01 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.28 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 04.02.2037 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | №00770 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Сынақ және метрология орталығы" ЖШС ОЖ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/№00770.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.155 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.055 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 698 - Плащи-дождевики |
| Материал | Жоғары қысымды полиэтилен |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Түсі | микс цветов: синий, зеленый, красный, желтый |
| Штрих-код | 4606800076021 |
- Бағасы: 455 ₸

