
Қандыағаш жаңқасы 200 г Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қандыағаш жоңқасы 69633, 200 г, жұмсақ түтін шығарады және ет, балық, құс және ірімшік шегуге пайдаланылады. Саяжайда пикник немесе демалыс ұйымдастыруға ыңғайлы.Артықшылықтарытемекі шегуге арналған жоңқалардың құрамында тек табиғи ағаш бар, сондықтан ол денсаулыққа және қоршаған ортаға зиянсыз.Жоңқалардағы шаң мен бөгде қоспалардың болмауы дайын тағамдарды алтын түспен, ерекше дәммен және жағымды хош иіспен қамтамасыз етеді.Алдер жоңқалары ыстық және суық темекі шегуге жарамды, ал оның түтіні жақсы консервілеу қасиеттеріне ие.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.025 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.26 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 27.05.2021 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | РОСС KZ.АГ81.Н12136 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Бирюза" ЖШҚ |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/РОСС RU.AГ81.H12136.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.16 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 0.2 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Ольха |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800072979 |
- Бағасы: 72 ₸

