
Жанармай брикеттері, 8 брикет, 6,6 кг Ресей Camping Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad отын брикеттері 8 дана арт. 69664 каминдерді, пештерді және қазандықтарды жағуға арналған. Олар 100% қайыңнан жасалған және кәдімгі отынға қарағанда ұзағырақ жанып кетеді, бұл олардың жылу беруін арттырады және тұрақты температура жағдайында 5-6 сағат бойы жану кезеңін қамтамасыз етеді. Артықшылықтары Брикеттер экологиялық таза, сондықтан адам денсаулығы мен қоршаған ортаға зиянын тигізбейді. Брикеттер жану процесінде түтін шығармайды, сондықтан оларды тұрғын үйде пайдалану ыңғайлы. Бюджетті үнемдеу — ұзақ уақыт күйіп қалудың арқасында брикеттерді жиі ауыстырудың қажеті жоқ.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.13 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.4 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.15 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Салмақ | 6.6 кг |
| Топ | Демалысқа арналған тауарлар, сәндік аксессуарлар |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 695 - Пикникке арналған тауарлар, барбекю, гриль торлары, барбекю, шашлықтар |
| Материал | Қайың |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Штрих-код | 4606800076250 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

