
Қапсырмалар, 10 мм, жиһаз степлеріне арналған, 53 типті, 2000 дана. Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қапсырмалар Denzel 41102 биіктігі 10 мм, 53 типті, 2000 дана, жиһаз қапсырмасы үшін шығын материалдары ретінде пайдаланылады. U-тәрізді қапсырмалар қолданылуында әмбебап болып табылады, сондықтан олар картон, фанера, мата, ПВХ пленкасы, оқшаулау және басқа материалдарды бекітуге жарайды. Жиһазды қаптау, жылытқышты төсеу және басқа жұмыстар кезінде пайдалы болады.Артықшылықтары Болат кронштейндер қажетті қаттылыққа ие және жұмсақ және қатты материалдарға соғуға жарамды.Мырышпен қапталған бұйымдар коррозияға ұшырамайды.Кронштейндердің созылу беріктігі 1150-1300 Н/мм2 құрайды, бұл олардың иілгіштігін қамтамасыз етеді және қозғалыс кезінде пішіннің өзгеруіне жол бермейді.Қорапта үлкен көлемдегі жұмыстарға арналған 2000 қапсырма бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Материал | Болат |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 114 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 146 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 76 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.154 кг |
| Қаптамасыз салмақ | 0.136 кг |
| Қапсырмалардың салмағы (қаптамасыз) | 0.136 кг |
| Биіктігі | 10 мм |
| Топ | Скобы для мебельных степлеров |
| 1 топ | 4-Бекіту бұйымдары |
| 3 топ | 411-Скобы для мебельных степлеров |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қалыңдық | 0.72 мм |
| Өлшеп-орау | 2000 шт |
| Нысан | тік бұрышты |
| Ені | 11.2 мм |
| Штрих-код | 4044996181455 |
- Бағасы: 645 ₸

