
Бұрғыға және бұрғыға арналған қондырма, 180 мм Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Matrix 76223 бұрғыға және бұрғыға арналған бұрғы қондырмасы диаметрі 180 мм бұрғылау қондырғыларын қолдайтын және айналу жиілігі 8500 айн/мин дейін болатын бұрғылармен және бұрыштық тегістеуіштермен бірге қолданылады. Қадалы төсемге абразивті және жылтырату төсемдерін орнатуға арналған. Көбік этилен винил ацетаты (EVA) амортизаторы бар саптама әмбебап болып табылады және жылтырату және тегістеу жұмыстарының барлық түрлеріне жарамды. Артықшылықтары "Velcro" астындағы шеңберді сенімді бекіту және жылдам ауыстыру — нейлоннан жасалған жұмыс беті velcro ілмектерімен жабдықталған. Бұрғыға орнату мүмкіндігі — жиынтықта бұрғы патронына бекітуге арналған диаметрі 8 мм болатын М14 бұрандалы және сапты адаптер-адаптер бар. Коррозиядан қорғау — қондыру гайкасы мен адаптері мырышталған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 35 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 260 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 200 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.154 кг |
| Топ | Насадки для дрели и УШМ |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 762-Насадки для дрели и УШМ |
| Диаметрі | 180 мм |
| Материал | пластик, металл |
| Қону диаметрі | 22,2 (М14) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластмассадан және қағаздан жасалған көп қабатты қаптама |
| Ені | 10.5 мм |
| Штрих-код | 4044996173832 |
- Бағасы: 1 376 ₸

