
Velcro бар АГШК-ға арналған резеңке саптама, 100 мм, M14 матрицасына сәйкес келеді
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Диаметрі 100 мм AGSHK Matrix 76227 резеңке саптамасы, Velcro және M14 қондыру жіптері бар, алмазды икемді тегістеу дөңгелектерін немесе "тасбақаларды" бекітуге арналған тірек. 12500 айн/мин жылдамдықпен жұмыс істейтін бұрыштық тегістеуіштерге орнатуға арналған. Тегістеуіштің өңделетін бетпен жақсы жанасуын қамтамасыз ететін берік резеңкеден жасалған. Саптама тас, гранит, мәрмәр және фарфор плиткаларының беттерін тегістеу және жылтырату үшін қолданылады. Артықшылықтары "Velcro" арқылы AGSHK орнату және ауыстыру бірнеше секундты алады, себебі саптаманың жанасу беті ілгектері бар нейлон шеңбер (velcro) болып табылады. Саптама қолдануда әмбебап болып табылады, өйткені оны сумен салқындатылған немесе онсыз тегістеу кезінде қолдануға болады. Matrix 76290 адаптерін пайдалансаңыз, тірек тақтасын бұрғыға орнатуға болады.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 175 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.17 кг |
| Топ | Насадки для дрели и УШМ |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 762-Насадки для дрели и УШМ |
| Диаметрі | 100 мм |
| Материал | резина, металл |
| Қону диаметрі | 22,2 (М14) |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластмассадан және қағаздан жасалған көп қабатты қаптама |
| Ені | 20 мм |
| Штрих-код | 4044996173849 |
- Бағасы: 2 251 ₸

