
Қағаз негізіндегі ажарлағыш, P 240, 115 х 280 мм, 5 дана, суға төзімді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 115 x 280 мм Matrix 756783 тегістеуіш әрлеу үшін оңтайлы болып табылады. Беткі тегістеу машинасына, сондай-ақ әртүрлі тегістеу құрылғыларына орнатылады немесе қолмен өңдеу үшін қолданылады. Ұсақ түйіршікті электрокорунд P240 эмальдың, лактың, бояудың, тот пен ластанудың жұқа қабатын кетіруге, бетті әрлеуге дайындауға оңтайлы. Артықшылықтары Әмбебаптығы — ажарлағыш арналған әр түрлі беттерді өңдеу: ағаш, металл, пластмасса, сыланған, оның ішінде әрлеуге және сырлауға дайындалған. 1-сыныпты алюминий тотығы абразиві — сүйір пішінді қатты дәндер өңдеудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Тегіс емес беттерді өңдеу мүмкіндігі — қағаз негізі жұқа парақ құрылымымен біріктіріліп, беттің рельефіне жоғары сезімталдықты қамтамасыз етеді. Суға төзімділік — тегістеуіш беттерді құрғақ және дымқыл өңдеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Ыңғайлы қаптама — жиынтық 5 данадан тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Абразивті | электрокорунд (оксид алюминия 1 класса) |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.99 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 240 |
| Абразивті материал | 1 класты алюминий тотығы |
| Негіз материалы | крафт-қағаз |
| Негізі | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996164427 |
- Бағасы: 581 ₸

