
Қағаз негізіндегі ажарлағыш, P 150, 115 х 280 мм, 5 дана, суға төзімді Matrix
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Өлшемі 115 x 280 мм Matrix 756703 тегістеуіш аралық өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Беткі тегістеу машинасына, сондай-ақ әртүрлі тегістеу құрылғыларына орнатылады немесе қолмен өңдеу үшін қолданылады. Орташа түйіршікті электрокорунд Р150 эмаль, лак, бояудың жұқа қабатымен күресуге, тот пен ластаушы заттардың жиналуын кетіруге, бетті әрлеуге дайындауға қабілетті. Артықшылықтары Әмбебаптығы — ажарлағыш арналған әр түрлі беттерді өңдеу: ағаш, металл, пластмасса, сыланған, оның ішінде әрлеуге және сырлауға дайындалған. 1-сыныпты алюминий тотығы абразиві — сүйір пішінді қатты дәндер өңдеудің жоғары жылдамдығын қамтамасыз етеді. Тегіс емес беттерді өңдеу мүмкіндігі — қағаз негізі жұқа парақ құрылымымен біріктіріліп, беттің рельефіне жоғары сезімталдықты қамтамасыз етеді. Суға төзімділік — тегістеуіш беттерді құрғақ және дымқыл өңдеу үшін пайдаланылуы мүмкін. Ыңғайлы қаптама — жиынтық 5 данадан тұрады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Matrix |
| Жалпы | |
| Ұзындығы | 280 мм |
| Ені | 115 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 3 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 320 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 125 мм |
| Абразивті | электрокорунд (оксид алюминия 1 класса) |
| Бренд | MATRIX |
| Салмақ | 0.106 кг |
| Суға төзімділік | водостойкая |
| Топ | Шкурка шлифовальная в листах |
| 1 топ | 7-Кескіш құрал |
| 3 топ | 756-Суға төзімді табақтардағы ажарлағыш тегістеуіш |
| Түйіршіктілік | P 150 |
| Абразивті материал | 1 класты алюминий тотығы |
| Негіз материалы | крафт-қағаз |
| Негізі | бумажная |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | Картон қорап |
| Штрих-код | 4044996164403 |
- Бағасы: 489 ₸

