
Манжеттері бар латексті шаруашылық қолғаптары, L, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 67956 манжеттері бар тұрмыстық латекс қолғаптары, өлшемі L, суға, тұрмыстық химиялық заттарға төзімді, қол терісін микробтар мен бактериялардан қорғай алады. Өнімдер тыңайтқыштармен бау-бақша жұмыстарын жүргізу, үй-жайларды тазалағыш заттармен тазалау және т.б. Манжеттер білектерді де қорғай алады. Артықшылықтары Беріктік пен беріктік — қолғаптар созылатын латекстен жасалған және бірнеше рет қолдануға арналған. Текстураланған алақан бөлігі — заттар қолдарда сырғып кетпейді. Жұмысқа ыңғайлы — бұйымдар қозғалысты шектемей, қолдарыңызға тығыз орналасады Ішіндегі мақта шаңы — қолғаптарды кию оңай және аллергиялық реакцияларды тудырмайды. Расталған сапа — бұйымдар КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 1 |
| Материал | Латекс |
| Түсі | Қызғылт |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 10 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 375 мм |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.07 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 412 мм |
| Негіз материалы | латекс |
| Ерекшеліктері | хлопковое напыление, текстурированная ладонь, высокие манжеты |
| Өлшем | L 8 |
| Бренд елі | Германия |
| Манжеттің түрі | полиамид, ПВХ бүрку |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Ені | 107 мм |
| Штрих-код | 4044996181677 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

