
Полиэтиленнен жасалған бір реттік қолғаптар, мөлдір, 100 дана (50 жұп), M, Ресей
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Қолғаптар қолды тұрмыстық химиялық жуғыш заттардың зиянды әсерінен, микробтар мен бактериялардан, сондай-ақ жалпы ластанудан қорғаудың тиімді құралы ретінде қолданылады.Қолғаптардың артықшылықтары:Жоғары серпімділік.Тактильді сезімталдық.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші ел | Ресей |
| Материал | Полиэтилен |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 270 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | МЕМСТ Р сәйкестік декларациясы |
| _сертификат_аяқталған күн | 11.02.2025 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | POCC KZ Д-KZ.АД.37.В.24987-20 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Красно Дар" ЖШҚ "ИД Контроль" |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/РОССИЯ/POCC RU Д-RU.АД37.В.24987-20.pdf |
| _пакеттегі ені | 160 мм |
| Бренд | RUSSIA |
| Салмақ | 0.06 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 270 мм |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 50 |
| Негіз материалы | полиэтилен |
| Ерекшеліктері | бір реттік |
| Өлшем | M 7.5 |
| Бренд елі | Ресей |
| Жеңілдік түрі | Импорт жеңілдіксіз |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Түсі | Мөлдір |
| Ені | 150 мм |
| Штрих-код | 4675870118139 |
- Бағасы: 524 ₸

