
Латексті шаруашылық қолғаптары қос мақтамен тозаңдатылған, S, Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Sibrtech 67950 қос мақтамен қапталған тұрмыстық латекс қолғаптары, өлшемі S, тазалау, бау-бақша тыңайтқыштарымен жұмыс істеу және т.б. үшін кеңінен қолданылады. Олар қозғалысты шектемей, қолдарға тығыз орналасады, бұл жұмыстың ыңғайлылығын арттырады. Артықшылықтары Латекс қолғаптары химиялық заттарға төзімді, серпімді және берік, бұл оларды бірнеше рет қолдануға мүмкіндік береді. Текстураланған алақан бөлігі сырғып кету қаупінсіз заттарды сенімді ұстауды қамтамасыз етеді. Қос мақтадан жасалған бүріккіш қол терісін аллергиялық реакциялардан қорғайды, сонымен қатар қолғап киюді жеңілдетеді. Қолғаптар КО ТР 019/2011 талаптарына сәйкес келеді, бұл олардың сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Өндіруші ел | Германия |
| Қаптамадағы жұптардың саны | 1 |
| Материал | Латекс |
| Түсі | Көгілдір |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 7 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 355 мм |
| _пакеттегі ені | 130 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Салмақ | 0.05 кг |
| Топ | Киім, аяқ киім, қолды қорғау |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 677-Жұмыс, шаруашылық, латексті қолғаптар |
| Ұзындығы | 300 мм |
| Негіз материалы | латекс |
| Ерекшеліктері | двойное хлопковое напыление, текстурированная ладонь |
| Өлшем | S 7 |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | пластикалық пакет |
| Ені | 95 мм |
| Штрих-код | 4044996181493 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

