
3 тісті жыртқыш60 х 400 мм, болат, ұзартылған сабы, гүл жалбызы, Палисад
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FLOWER MINT 620455, 60 x 400 мм болаттан жасалған 3 тісті жыртқышұзартылған тұтқасы бар — бұл учаскедегі өсімдіктердің тіршілігін қамтамасыз етуге болатын таптырмас бау-бақша құралы. Үш сүйір тіс топыраққа оңай және терең енеді, ал 40 см ұзартылған тұтқасы жұмыс кезінде ең қолайлы қалыпты алуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары Иммерсиялық үлбірмен қапталған болат жұмыс бөлігі жоғары жүктемелерге төтеп бере алады және коррозияға ұшырамайды. Көбік резеңкеден жасалған жұмсақ төсем ұстағанда жағымды, тұтқаның сырғуға қарсы қасиеттерін және құралдың сенімді ұсталуын қамтамасыз етеді. Тұтқада саңылау қарастырылған, сондықтан жыртқышты ілулі күйде сақтауға болады. Жыртқышпен жұмыс істегенде қолдар шаршамайды, өйткені оның салмағы небәрі 220 г.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 65 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 400 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 636-Инструмент стальной удлиненный, мягкая обрезиненная рукоятка, серия FLOWER MINT |
| Ұзындығы | 400 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқаны жабу | ЭВА |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Flower mint |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Жұмыс бөлігінің ені | 60 мм |
| Штрих-код | 4044996187662 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

