
Мотыжка құрастырылған, 65 х 415 мм, болат, ұзартылған сабы, Flower Mint, Palisad
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Palisad FLOWER MINT 620475, 65 x 415 мм, ұзартылған тұтқасы бар аралас болат арқалық — бұл бақша мен көкөніс бақшасында жұмыс істеуге арналған қол құралы. Ол бір жағында жапырақ тәрізді пышақпен, екінші жағында үш тіспен жабдықталған, бұл гүлдерді қопсытуға, арамшөптерден тазартуға, ойықтарды кесуге және басқа да жұмыстарды кішігірім жерлерде орындауға мүмкіндік береді. 6,5 см тар жұмыс бөлігі бар кетмен жету қиын жерлерді өңдеу үшін оңтайлы болып табылады. Артықшылықтары Беріктік пен сенімділік — жұмыс бөлігі орташа көміртекті болаттан жасалған. Иммерсиялық пленка — металл бөлігі коррозияға ұшырамайды, кетмен ылғалды топырақты қопсытуға жарамды. Жұмсақ эргономикалық тұтқа — құрал қолға ыңғайлы орналасады және сырғып кетпейді. Тұтқадағы тесік — орынды үнемдеу үшін ілмекті ілмекке немесе шегеге іліп қоюға болады. Жеңіл салмағы 250 г — қолдардағы ең аз жүктеменің арқасында ұзақ уақыт шаршамай жұмыс істеуге болады.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | Palisad |
| Өндіруші ел | Германия |
| Салмақ | 0.25 кг |
| Жұмыс бөлігінің ені | 65 мм |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 158 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 415 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 65 мм |
| Бренд | PALISAD |
| Топ | Бақшаға арналған шағын құрал |
| 1 топ | 6-Бақша жабдықтары |
| 3 топ | 636-Инструмент стальной удлиненный, мягкая обрезиненная рукоятка, серия FLOWER MINT |
| Ұзындығы | 415 мм |
| Жұмыс бөлігінің материалы | орташа көміртекті болат |
| Тұтқаның материалы | орташа көміртекті болат |
| Жұмыс бөлігін жабу | иммерсиялық пленка |
| Тұтқаны жабу | ЭВА |
| Тұтқа | екі компонентті |
| Серия | Flower mint |
| Бренд елі | Германия |
| Жеңілдік түрі | Импорт |
| Қаптама түрі | аспалы карта |
| Жұмыс бөлігінің түсі | гүлді баспа |
| Штрих-код | 4044996187686 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

