
Триммерге арналған диск, 230 х 25.4 мм, қалыңдығы 1.6 мм, 8 Denzel жүзі
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denze арт. 96328 триммерлі дискі Denzel және Сибртех маркалы бензинді триммерлердің барлық үлгілерінде, сондай-ақ Denzel арт. 96611 және арт. 96612 электрлік триммерлерінде кескіш жабдық ретінде пайдаланылады. Ол қатты шөптерді, хогвидтер мен қамыстарды, бұталарды және ағаштардың кішкентай өскіндерін шабуға немесе шөп дайындауға арналған. Артықшылықтары: Тік бұрышты 8 қысқа жүзі бар диск шөпті ақырын шабуға мүмкіндік береді, осылайша шабылғаннан кейін жинауды жеңілдетеді. Жоғары беріктік және ресурс — диск қалыңдығы 1,6 мм болаттан жасалған. Дискімен өңделген ұнтақ бояу коррозияның пайда болуына жол бермейді. Пышақтар жұмыс тиімділігін арттыру үшін екі жағынан қайралған. Кедергілерге тап болған кезде диск редукторға соққы жүктемесін түсірмейді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.48 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.002 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.25 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.29 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.4 мм |
| Пышақтар саны | 8 |
| Диск түрі | екі жақты |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Дискінің қалыңдығы | 1.6 мм |
| Штрих-код | 4044996139821 |
- Бағасы: 1 212 ₸

