
Көгал шапқышқа арналған пышақ Denzel GC-1100, 320 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ 32 см арт. 96329 Denzel GC-1100 көгал шабу машинасымен үйлесімді арт. 96605. Ол көгалдар мен шөптерді шабу үшін қолданылады. Артықшылықтары: Пышақ тотығуға және жоғары температураға төзімді 45 маркалы болаттан жасалған. Пышақ агрессивті ортаның әсерінен қорғау үшін арнайы ұнтақ бояумен қапталған. Пышақтың қаттылығы 37-46 HRC оның беріктігін қамтамасыз етеді. Кесу жиегі зауытта қайралады, сондықтан сатып алғаннан кейін бұрғылау қондырғысын бірден орнатуға болады. Зауыттық теңгерімдеу дірілсіз жұмысты қамтамасыз етеді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Пышақ материалы | Steel 45 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | пышақтың қорғаныш жабыны |
| Өлшем | 320 мм |
| Үйлесімділік | для газонокосилки Denzel GC-1100 |
| Материалдың қаттылығы | 37-46 HRC |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996156453 |
- Бағасы: 1 559 ₸

