
Электрлік Сибртех L1200 көгал шабу машинасына арналған пышақ, 32 см Сибртех
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ 32 см арт. 96330 Сибртех L1200 арт. 96607 көгал шабу машинасына орнатуға арналған. Ол көгал шөптерін шабу үшін қолданылады. Артықшылықтары: Болаттан жасалған пышақ жоғары беріктігімен және тотығуға төзімділігімен ерекшеленеді. Арнайы бояумен өңдеу коррозияның пайда болуына жол бермейді. 45 HRC қаттылығының арқасында пышақ қалың шөппен жұмыс істегенде де ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді. Пышақ әлдеқашан қайралған күйде жеткізіледі, яғни оны сатып алғаннан кейін бірден орнатуға болады. Пышақты теңдестіру зауытта жүзеге асырылады, сондықтан жұмыс кезінде қауіпті тербелістер болмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | Сибртех |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.22 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 25 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 323 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 47 мм |
| Бренд | СИБРТЕХ |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Айналымдардың максималды саны | 3400 айн/мин |
| Пышақ материалы | Сталь |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | пышақтың қорғаныш жабыны |
| Өлшем | 320 мм |
| Үйлесімділік | Сибртех L1200 көгалшапқышы үшін |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996168661 |
- Бағасы: 2 404 ₸

