
Көгал шапқышқа арналған пышақ Denzel GC-1500, 360 мм Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ 36 см арт. 96331 Denzel GC-1500 көгал шабу машинасы үшін қолданылады арт. 96606. Ол көгалдарға күтім жасау үшін жарамды. Артықшылықтары: Тотығуға және жоғары температураға төзімділік — пышақ 45 маркалы болаттан жасалған. Коррозиядан қорғау — пышақ арнайы ұнтақ бояумен өңделеді. Жоғары ресурсы мен беріктігі — пышақтың қаттылығы 37-46 HRC. Пышақ жұмысқа дайын — оның жүздері әлдеқашан қайралған. Пышақ статикалық теңдестірілген — қауіпті тербелістер болмайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 30 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 385 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 80 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Пышақ материалы | Steel 45 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | пышақтың қорғаныш жабыны |
| Өлшем | 360 мм |
| Үйлесімділік | для газонокосилки Denzel GC-1500 |
| Материалдың қаттылығы | 37-46 HRC |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996156460 |
- Бағасы: Бағасын нақтылаңыз

