
Kronwerk EGC-1000 көгалшапқышқа арналған пышақ, 320 х 45 х 2,5 мм Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ арт. 96332 көгалдарға күтім жасау кезінде Kronwerk EGC-1000 арт. 96602 көгал шабу машинасы үшін кескіш құрал ретінде қолданылады. Артықшылықтары: Пышақтың беріктігі мен ресурсы жоғары, себебі ол жоғары сапалы болаттан жасалған. Коррозияның пайда болуын болдырмауды пышақ өңделген ұнтақ бояу қамтамасыз етеді. 46 HRC жоғары қаттылығының арқасында шөп шабумен тиімді күреседі. Сатып алғаннан кейін пышақты шөп шабатын машинаға бірден орнатуға болады, себебі ол қазірдің өзінде қайралған.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.274 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 50 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 325 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Өлшемдері | 320 x 45 x 2,5 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Үйлесімділік | для газонокосилки Kronwerk EGC-1000 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127781 |
- Бағасы: 1 439 ₸

