
Электрлік көгал шапқышқа арналған пышақ Denzel GM-1200, 32 см Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ 32 см арт. 96333 Denzel GM-1200 арт. 96615 электрлік көгал шабу машинасының кескіш элементі ретінде пайдаланылады. Ол көгал шөптерін біркелкі кесуді қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Пышақ 50 маркалы жоғары сапалы болаттан жасалған, соның арқасында оның беріктігі мен жоғары ресурсы бар. Арнайы ұнтақ жабыны пышақты агрессивті ортаның әсерінен қорғайды. Пышақтың қаттылығы 35-42 HRC — ол қатты пайдаланған кезде де құлап кетпейді және сынбайды. Пышақтың кесу жиегі зауытта әлдеқашан қайралған, яғни пайдаланушыға бұл үшін уақыт жұмсаудың қажеті жоқ. Пышақ зауытта теңестіріледі — онымен жұмыс істегенде қауіпті тербелістер болмайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.27 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 335 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Айналымдардың максималды саны | 3500 об/мин |
| Пышақ материалы | Steel 50 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | пышақтың қорғаныш жабыны |
| Өлшем | 320 мм |
| Үйлесімділік | для газонокосилки Denzel GM-1200 |
| Материалдың қаттылығы | 35-42 HRC |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996168678 |
- Бағасы: 2 357 ₸

