
Электрлік көгал шапқышқа арналған пышақ Denzel GM-1600, 36 см Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ 36 см арт. 96334 Denzel GM-1600 арт. 96616 электрлік көгал шабу машинасында орнатылған. Оның көмегімен көгалдарды шабуға және қалың шөптерді шабуға болады. Артықшылықтары: Пышақ 50 маркалы болаттан жасалған, сондықтан оның ресурсы мен беріктігі жоғары. Агрессивті ортаның әсерінен қорғау үшін пышақ арнайы ұнтақ жабынымен өңделеді. 35-42 HRC қаттылығының арқасында пышақ қарқынды жүктемелерге төтеп бере алады: ол құлап кетпейді және сынбайды. Жұмысқа бірден кірісуге болады — пышақ зауытта қайралып қойған. Пышақпен жұмыс істегенде қауіпті тербелістер болмайды, өйткені ол қазірдің өзінде теңдестірілген.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 395 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Айналымдардың максималды саны | 3500 об/мин |
| Пышақ материалы | Steel 50 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | пышақтың қорғаныш жабыны |
| Өлшем | 360 мм |
| Үйлесімділік | для газонокосилки Denzel GM-1600 |
| Материалдың қаттылығы | 35-42 HRC |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996168685 |
- Бағасы: 2 693 ₸

