
Электрлік көгал шапқышқа арналған пышақ Denzel GM-2000, 43 см Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ 43 см арт. 96336 Denzel GM-2000 көгал шапқышына орнатылған арт. 96618. Оның көмегімен көгалды шабуға және аумақтағы шөптен арылуға болады. Артықшылықтары: Пышақ жоғары жүктемелерге және үйкеліске төзімді, өйткені өндірісте 50 маркалы болат қолданылады. Пышақтың қаттылығы 35-42 HRC оның беріктігі мен жоғары ресурсын қамтамасыз етеді. Коррозияны болдырмау үшін пышақтың бетіне электрофоретикалық бояу жағылады. Пышақтың шеті әлдеқашан қайралған, сондықтан ол толығымен пайдалануға дайын. Зауытта жұмыс кезінде дірілді болдырмау үшін пышақ теңестірілді.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 40 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 435 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 100 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Айналымдардың максималды саны | 3500 об/мин |
| Пышақ материалы | Steel 50 |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Ерекшеліктері | пышақтың қорғаныш жабыны |
| Өлшем | 430 мм |
| Үйлесімділік | Denzel GM-2000 көгал шапқышы үшін |
| Материалдың қаттылығы | 35-42 HRC |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | картонный короб |
| Штрих-код | 4044996168708 |
- Бағасы: 4 458 ₸

