
Көгалшапқышқа арналған пышақ Kronwerk EGC-1500, 370 х 45 х 2,5 мм Kronwerk
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Пышақ арт. 96337 KRONWERK EGC-1500 арт. 96604 көгал шапқышқа орнатуға арналған. Ол учаскедегі көгал шөптерін кесуге жарамды. Артықшылықтары: Пышақ жүктемелерге төзімді, беріктігі жоғары және тозуға төзімді болаттан жасалған. Арнайы бояумен қаптау пышақты коррозиядан қорғайды. 46 HRC қаттылығына байланысты пышақ қалың шөп сабақтарымен жұмыс істегенде де ұзақ уақыт бойы күңгірттенбейді. Пышақтың шеті зауытта қайралады — ол жұмысқа толығымен дайын.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | KRONWERK |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.363 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 55 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 20 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 410 мм |
| Бренд | KRONWERK |
| Өлшемдері | 370 x 45 x 2,5 мм |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Үйлесімділік | Kronwerk EGC-1500 көгалшапқышы үшін |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Штрих-код | 4044996127798 |
- Бағасы: 1 499 ₸

