
Триммерге арналған диск, 230 х 25.4 мм, қалыңдығы 1.3 мм, 40 тіс Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel триммер дискі, арт. 96340 Denzel және Сибртех маркалы барлық бензотриммерлермен үйлесімді, сондай-ақ оны Denzel арт. 96611 және арт. 96612 электротриммерлеріне орнатуға болады. Ол көгалдарды шабуға және бұталар мен ағаштардың бұтақтарын кесуге жарамды. Артықшылықтары: Диск соққы жүктемелеріне төтеп бере алады және тозуға төзімділігі жоғары, себебі ол қалыңдығы 1,3 мм жоғары сапалы 50 маркалы болаттан жасалған. Диск 80 HRC қаттылығы жоғары 40 карбидті тістермен жабдықталған, сондықтан қатты материалдарды кесу кезінде де сынбайды. Салмағы небәрі 0,344 кг және қайшыны ауырлатпайды.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.33 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.002 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.25 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.29 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Қону тесігінің диаметрі | 25.4 мм |
| Пышақтар саны | 40 зубьев |
| Диск түрі | односторонний |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Дискінің қалыңдығы | 1.3 мм |
| Штрих-код | 4044996139838 |
- Бағасы: 1 595 ₸

