
Жартылай автоматты триммерлі катушка, Denzel TE-350 артикулы 96619 үшін, блистерде, гайка M5 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96348 жартылай автоматты катушкасы Denzel TE-350 электр кескішімен бірге қолданылады (96619-бап), сонымен қатар M5 қону өлшемімен басқа брендтердің модельдеріне сәйкес келеді. Қалыңдығы 1,3 мм кесу сызығы ауладағы жас шөптің тез шабылуын қамтамасыз етеді. Артықшылықтары: Катушканы толтыру үшін дөңгелек, үшбұрышты, сопақша, төрт жапырақшалы қимасы бар балық аулау сызығы және т.б. Желіні жартылай автоматты түрде жаңарту жүйесі қозғалтқыш жұмыс істеп тұрған кезде катушканы жерге жеңіл соғу арқылы оның ұзындығын ұзартуға мүмкіндік береді. Корпус соққыға төзімді PA6-GF30 полиамидінен жасалған, сондықтан қайшыны қиын жерлерде өңдеуге болады. Сызық баяу жұмсалады, оны маусымда 1-2 реттен артық өзгертуге тура келмейді. Катушка қайшыны ауырлатпайды, себебі салмағы небәрі 143 г. Бұйым жеткізіледі берік блистерде.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 120 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 0.143 кг |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Диаметрі | 1.3 мм |
| Бекіту | жаңғақ М5 |
| Айналымдардың максималды саны | 10000 айн/мин |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қолдану | Дензель ТЕ-350 триммері үшін |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996168715 |
- Бағасы: 1 145 ₸

