
Автоматты триммерлі катушка, Denzel TE-650 артикулы 96620 үшін, көпіршікте, гайка M6 Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96349 автоматты триммер катушкасы Denzel ТЕ-650 электрлік орама (арт. 96620) және қондыру өлшемі M6 үлгілеріне арналған. Ол 1,3 мм балық аулау сызығымен жабдықталған, сондықтан көгалдарды жаңартуға және сайттағы жас шөптерді кесуге жарамды. Болашақта катушканы тек дөңгелек емес, сонымен қатар үшбұрышты, төрт жапырақты және басқа да орман түрлерімен толтыруға болады. Артықшылықтары: Желіні автоматты түрде беру — қозғалтқыш іске қосылған сайын 5-7 мм ұзарту орын алады. Корпустың бүйіріндегі сызықты беру түймесі қажет болған жағдайда оның ұзындығын қолмен реттеуге мүмкіндік береді. Желіні толтыру механизмі қарапайым және ыңғайлы, оператор көп уақытты жоғалтпайды. Жоғары сапалы PA6-GF30 полиамидінен жасалған соққыға төзімді корпус сынуға және зақымдануға төзімді. 220 грамм катушканың салмағы қайшыны ауырлатпайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.215 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 75 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 170 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 145 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Диаметрі | 1.3 мм |
| Бекіту | жаңғақ М6 |
| Айналымдардың максималды саны | 9000 айн/мин |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Қолдану | для триммера Denzel TE-650 |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996168722 |
- Бағасы: 1 806 ₸

