
Әмбебап триммерлі бастиек, алюминий корпус, леска 4 мм-ге дейін Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96358 әмбебап триммер басы Denzel, Sibrtech, Patriot, Husqvarna, Huter және басқа маркалы бензин өрімдерінің барлық дерлік үлгілерімен M10x1,25 бекіткіштерімен және сол жақ жіптерімен біріктірілген. Катушка қайшымен бірге келетін кез келген бекіткіштерге сәйкес келеді. Артықшылықтары: Балық аулау сызығының рұқсат етілген диаметрі 3-4 мм көгалдарды жаңартуды да, биік шөптерді шабуды да жеңілдетеді. Басына қимасы 4 мм болатын берік кескіш сызық бекітілген. Алюминий корпусы іс жүзінде тозбайды, кедергілердің әсеріне төтеп бере алады. Басы балық аулау сызығының 4 бөлігін орнатуға мүмкіндік береді, яғни жұмысты 2 есе жылдам орындауға болады. Қосымша бекіткіш ретінде жиынтықта М8 және М10 шайбалары бар.
| Негізгі белгілері | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Жалпы | |
| Салмақ | 0.5 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 46 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 81 мм |
| Қаптамадағы саны | 32 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 81 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Бекіту | кәдімгі триммер бекіткіштері, М8 шайба, М10 гайка |
| Сызықтың максималды диаметрі | 4 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996167282 |
- Бағасы: 2 337 ₸

