
М8 х 1.25 Дензельдің сол жақ әмбебап гайкасының триммер басы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96359 әмбебап кірістірілген M8 гайкасы бар қол триммер катушкасы электр және бензин кескіштердің барлық дерлік үлгілеріне жарамды. Триммер басы үшін қалыңдығы 3 мм-ге дейін кескіш сызықпен толтырылады, бұл көгалдарды кесуге және учаскедегі биік шөптерді шабуға мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Соққыға төзімді PA6-GF30 полиамидінен жасалған корпус сынуға бейім емес, сондықтан қиын жерлерде жұмыс істей алады. Сызық кішкене бөліктерге толтырылады, яғни ол жұмыс кезінде шатаспайды және қызып кетпейді. Кәдеге жаратқаннан кейін катушканы қайта өңдеуге болады, сондықтан ескірген элемент қоршаған ортаға зиян тигізбейді. Айналмалы ұстағыштар желінің кедергісін айналып өтіп, оның ресурсын арттыруға мүмкіндік береді. Операторға оны жиі өзгертуге тура келмейді.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.4 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 60 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 150 мм |
| Қаптамадағы саны | 32 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 60 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Бекіту | гайка М8 х 1.25 сол жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996167312 |
- Бағасы: 1 997 ₸

