
М10 х 1.25 Дензельдің сол жақ әмбебап гайкасының триммер басы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Denzel 96362 кіріктірілген гайка M10 қолмен кескіш басын электрлік және бензиндік кескіштердің көптеген маркаларына орнатуға болады. Желінің диаметрі 3 мм-ге дейін көгалдармен, қалың шөптермен, таңқурайдың жас өскіндерімен жұмыс істеуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Сенімді корпус — соққыға төзімді PA6-GF30 полиамиді сыртқы соққыларға төзімді, сондықтан қайшы тегіс емес жерлерде жұмыс істей алады. Айналмалы сызық ұстағыштары кедергілерге тап болған кезде оның қауіпсіздігін қамтамасыз етеді және тозуға төзімділікті арттырады. Басы балық аулау сызығының 4 ұзындығын (8 "құйрық") орнатуға мүмкіндік береді, сондықтан жұмыс процесі аз уақытты алады. Басты балық аулау сызығының ұзын орамдарымен толтырудың қажеті жоқ, кішкене бөліктер, мысалы, ескі қайшының материалдарының қалдықтары жұмыс істейді. Операторға шатастырылған балық аулау сызығымен күресудің қажеті жоқ. Желі қызып кетуге бейім емес, сондықтан ұзақ уақыт жұмыс істегенде агломерацияланбайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 0.06 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 0.15 мм |
| Қаптамадағы саны | 32 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 0.06 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Бекіту | гайка М10 х 1.25 сол жақ |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996167329 |
- Бағасы: 2 375 ₸

