
Әмбебап триммерлік алюминий басы, 8 мм, 10 мм Denzel шайбасы
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Әмбебап бекіткіші бар Denzel 96363 триммер басы электр және бензин кескіштердің көптеген маркаларымен түйіседі. Кесетін сызықтың қалыңдығы 2,4 мм көгалды тез шабуға және бірнеше қадаммен 20 см-ден жоғары шөпті кесуге мүмкіндік береді. Артықшылықтары: Басы сызықтың кішкене бөліктерімен жұмыс істейді, сондықтан олар тіпті жоғары жүктеме кезінде де шатаспайды және қызып кетпейді. Екі серіппелі бекіткіш желіні толтыруды қарапайым және ыңғайлы етеді. Алюминий корпусының арқасында бас конструкциясы ықшам, бірақ берік етіп жасалған. Басты орнату үшін кәдімгі қайшы бекіткіштері пайдаланылады, сонымен қатар жеткізу көлемі M8 және M10 шайбалары түріндегі бекіткіштермен толықтырылған.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Салмақ | 0.3 кг |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 32 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 102 мм |
| Қаптамадағы саны | 32 |
| _сертификат_сертификат түрі | Бас тарту хаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 19.04.2050 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | 15 |
| _сертификат_сертификаттау органы | "Аймақтық сертификаттау орталығы" ЖШС |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Бас тарту хаттары/15.pdf |
| _пакеттегі ені | 75 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Топ | ЖО-ға арналған аксессуарлар |
| 1 топ | 11-ЖО-ға арналған керек-жарақтар мен шығыс материалдары |
| 3 топ | 963-Триммерлер мен көгалшапқыштарға арналған керек-жарақтар |
| Бекіту | триммердің штаттық бекіткіші, М8, М10 шайбасы |
| Сызықтың максималды диаметрі | 2.4 мм |
| Мин. қаптама | 1 жасырын |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Қаптама түрі | көпіршік |
| Штрих-код | 4044996167299 |
- Бағасы: 2 605 ₸

