
Бензин триммері DGT 430S, 43 см3, 2.5 а.к., айырғыш штанга, 2 бөліктен тұрады Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бөлгіш штангасы бар Denzel DGT 430S бензинді қайшы 2 бөліктен тұрады және учаскедегі қалың бұталарды жоюға, сондай-ақ доңғалақты шөп шабатын машинаның қолы жетпейтін жерлерде көгалдарды кесуге өте ыңғайлы: ағаштардың айналасында, қабырғалар мен қоршаулардың жанында, жолдардың шетінде. Қуаты 2,5 а.к. үнемді қозғалтқыш жоғары ресурспен және ұзақ мерзімділікпен ерекшеленеді.Триммер 2 жабдықпен жабдықталған: күшейтілген полиамидті катушка кез келген қалыңдықтағы шөпке, аралау дискісіне арналған — жас бұталар мен ағаш өскіндері үшін.Артықшылықтары:Күшейтілген жартылай автоматты полиамидті РА катушкасы жұмысты тоқтатпай-ақ желіні жаңартуға мүмкіндік береді, ол үшін катушканы жерге аздап соғу керек.Easy Start іске қосу жүйесі ұзақ үзілістен кейін де оңай іске қосуды қамтамасыз етеді.Қозғалтқыш бөлшектері хроммен қапталған, бұл жабдықтың қызмет ету мерзімін едәуір ұзартады.Трансмиссиялық білік жоғары жиілікті токтармен сөндірілген, бұл триммердің қызмет ету мерзімін арттырады.Толық резервуар максималды жүктеме кезінде 45 минут жұмыс істеуге жетеді, бұл үлкен көлемдегі жұмыстарды орындау үшін жеткілікті.Мөлдір газ багы отын шығынын бақылауға және уақытында жанармай құюға мүмкіндік береді.Велосипедтің асимметриялық тұтқалары техниканы дәл жүргізуді және ыңғайлы жұмысты қамтамасыз етеді.Барлық кілттер ыңғайлы және оңай басқару үшін жақсартылған эргономикасы бар оң жақ тұтқада жинақталған.Тұтану кілті бас бармақтың астында орналасқан, бұл қажет болған жағдайда қозғалтқышты лезде тоқтатуға мүмкіндік береді.Пластикалық қаптама пайдаланушыны ұшып бара жатқан шөптер мен ұсақ бөлшектерден қорғайды.Қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм болатын берік, жиналмалы штанга құралды сақтауды және тасымалдауды жеңілдетеді, сонымен бірге сенімді алюминий бекіткішіне ие.Заманауи дірілге қарсы жүйе, құралдың жақсы тепе-теңдігі және қос иықты белдік тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Ауа сүзгісі бұрандалы бекіткіштің арқасында қажет болған жағдайда оңай ауыстырылады.Өндірушіден 3 жылдық кепілдік триммердің жоғары сапасын растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 36 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96237.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.4 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 2.5 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 43 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Ерекшеліктері | жеңіл бастау |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | разъемная |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 51 920 ₸

