
DGT 520 бензинді қайшы, 52 см3, 3 а.к., бір бөліктен тұратын штанга, 2 бөліктен тұратын Denzel
Сипаттама
Сипаттамалары
Тапсырыс туралы ақпарат
Бір бөліктен тұратын штангасы бар Denzel DGT-520 96238 бензинді қайшы 2 бөліктен тұрады және 3 а.к. қуатты қозғалтқышпен жабдықталған, сонымен бірге ол жеңіл және үнемді отын шығынымен ерекшеленеді. Қозғалтқыш бөлшектері хроммен қапталған, бұл құралдың қызмет ету мерзімін едәуір арттырады. Күшейтілген полиамидті катушка кез келген қалыңдықтағы шөпті, тіпті доңғалақты шөп шапқыштың қолы жетпейтін жерлерде де оңай өңдей алады. Ара полотносы ағаштар мен бұталардың жас өсінділерінен оңай құтылуға мүмкіндік береді.Құралдың жақсы теңгерімділігі, заманауи дірілге қарсы жүйе, ілулі қос иықты белдік және ыңғайлы басқару элементтері тіпті ұзақ уақыт бойы ыңғайлы жұмыс істеуге мүмкіндік береді.Артықшылықтары:Жұмыстан қол үзбей балық аулау сызығын орнату — катушка катушкаларын жерге аздап соғу жеткілікті, сонда сызық қажетті ұзындыққа дейін созылады.Easy Start іске қосу жүйесі — құрал ұзақ уақыт пайдаланылмаса да, қозғалтқышты іске қосу оңай.Жоғары ресурс — трансмиссиялық білік жоғары жиілікті токтармен шыңдалған, алюминий штанганың қабырғасының қалыңдығы 1,5 мм ұлғайтылған.Жанармайдың үнемді шығыны — толық резервуар максималды жүктеме кезінде шамамен 45 минут жұмыс істеуге жетеді.Мөлдір жанармай багы — пайдаланушы бензин деңгейін бақылай алады және құралды уақытында толтыра алады.Жүргізу дәлдігі және ыңғайлы жұмыс — триммер ең ыңғайлы ұстау үшін велосипедтің асимметриялық тұтқаларымен жабдықталған.Қарапайым басқару элементтері — барлық пернелер оң жақ тұтқада орналасқан, газ пернесі бас бармақтың астына қойылады және қажет болған жағдайда қозғалтқышты шұғыл тоқтатуға мүмкіндік береді.Қауіпсіздік — қорғаныш пластик қаптама пайдаланушыны шөптің, тастардың және ағаш үгінділерінің ұшып кетуіне жол бермейді.3 жылға ұзартылған кепілдік — триммердің сапасын өндіруші растайды.
| Негізгі | |
|---|---|
| Өндіруші | DENZEL |
| Пайдаланушы сипаттамалары | |
| _баптамадағы биіктік | 42 мм |
| _ұзындығы қаптамада | 1000 мм |
| _сертификат_сертификат түрі | КО ТР сәйкестік сертификаты |
| _сертификат_аяқталған күн | 17.02.2024 |
| _сертификат_сертификат нөмірі | ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19 |
| _сертификат_сертификаттау органы | ООО "Новатор" |
| _нұсқауға сілтеме | https://old.instrument.ru/info/manual/96238.pdf |
| _сертификатқа сілтеме | https://old.instrument.ru/info/sertif/Сертификаттар (импорт)/ЕАЭО RU C-CN.НА24.В.00049-19.pdf |
| _пакеттегі ені | 1000 мм |
| Бренд | DENZEL |
| Салмақ | 7.4 кг |
| Кепілдік | 3 жыл |
| Топ | Бау-бақша және егін жинау техникасы |
| 1 топ | 10-Күштік жабдық |
| 3 топ | 962-Триммеры бензиновые |
| Орамды бекіту | M10 x 1.25 LH |
| Сызықтың максималды диаметрі | 3 мм |
| Қуат | 3 а.к. |
| Қозғалтқыштың көлемі | 52 см3 |
| Жанармай багының көлемі | 0.85 л |
| Ерекшеліктері | жеңіл бастау |
| Дискіні орнатуға арналған қону диаметрі | 25.4 мм |
| Максималды жүктеме кезінде отынды тұтыну | 1.2 л/сағ |
| Кесетін элемент | пышақ, сап |
| Бастаушы | қолмен |
| Қозғалтқыштың тактілігі | Екі тактілі |
| Қозғалтқыш түрі | Бензинді |
| Катушка түрі | полуавтоматическая |
| Қаламның түрі | велосипед бөлмесі |
| Жеңілдік түрі | Күштік |
| Жанармай түрі | АИ-92 мен майдың қоспасы |
| Қаптама түрі | картон қорап 2 дана |
| Штанга түрі | ажырамас |
| Шпиндельдің айналу жиілігі | 9500 об/мин |
| Шөп шабу сызығының ені | 420 мм |
| Пышақпен шабу ені | 255 мм |
- Бағасы: 52 450 ₸

